ZÁPAS
12.08.20 | 1. kolo | Ivonne Cavalle-Reimers | Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 10-8 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-2 | |
0-0, 0-30, 40-30 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Nicoleta Dascalu | |
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-4 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
2-4 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-15 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40 | ||
3-5 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Nicoleta Dascalu | |
0-0 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-4 | Nicoleta Dascalu | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Nicoleta Dascalu | |
Ivonne Cavalle-Reimers | 2-1 | |
4-1 | Nicoleta Dascalu | |
Ivonne Cavalle-Reimers | 5-1 | |
5-3 | Nicoleta Dascalu | |
Ivonne Cavalle-Reimers | 5-4 | |
6-5 | Nicoleta Dascalu | |
Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5 | |
8-6 | Nicoleta Dascalu | |
Ivonne Cavalle-Reimers | 9-8 | |
10-8 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ivonne Cavalle-Reimers vs. Nicoleta Dascalu - Vzájomné zápasy
12.08.20 | 1. kolo | Ivonne Cavalle-Reimers | Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Ivonne Cavalle-Reimers form & Nicoleta Dascalu form
Ivonne Cavalle-Reimers - posledné zápasy
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Nicoleta Dascalu - posledné zápasy
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.22 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.22 kvalifik. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - skreč | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.22 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
26.01.21 kvalifik. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.09.20 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | detail zápasu |