Iveta Dapkute vs. Vanja Gudelj 12.11.2023

Iveta Dapkute vs. Vanja Gudelj 12.11.2023 - W25 Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

12.11.231. kolo kval.Iveta Dapkute Vanja Gudelj 6-1, 6-2 Greece W25 Heraklion antuka

ŠTATISTIKY

6-2

Iveta Dapkute
Litva
29.01.93, 31 rokov




840
28
14 339 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
27.10.02, 21 rokov







Vanja Gudelj
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Iveta Dapkute vs. Vanja Gudelj - Vzájomné zápasy

12.11.231. kolo kval.Iveta DapkuteVanja Gudelj6-1, 6-2 detail zápasuGreece W25 Heraklion antuka

Iveta Dapkute form & Vanja Gudelj form

Iveta Dapkute - posledné zápasy

Spain W15 Manacor - tvrdý
20.02.24
kvalifik.
vs. Tian Jialin6-75, 6-2, 9-11 prehradetail zápasu
19.02.24
2. kolo kval.
vs. Shuqian Xu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
18.02.24
1. kolo kval.
vs. Jacquline Nylander Altelius6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
15.02.24
2. kolo
vs. Jenny Duerst1-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.02.24
1. kolo
vs. Marie Weckerle6-4, 7-5 výhradetail zápasu
13.02.24
kvalifik.
vs. Maria Oliver Sanchez6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.24
2. kolo kval.
vs. Shuqian Xu6-3, 6-1 výhradetail zápasu
11.02.24
1. kolo kval.
vs. Paula Ortega Redondo7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
30.11.23
2. kolo
vs. Ginevra Vallega Montebruno4-6, 5-7 prehradetail zápasu
28.11.23
1. kolo
vs. Irina Balus6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
22.11.23
1. kolo
vs. Klaudija Bubelyte1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Greece W25 Heraklion - antuka
14.11.23
kvalifik.
vs. Emma Slavikova2-6, 6-72 prehradetail zápasu
12.11.23
1. kolo kval.
vs. Vanja Gudelj6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W40 Heraklion - antuka
06.11.23
2. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti3-6, 3-6 prehradetail zápasu
05.11.23
1. kolo kval.
vs. Ana Prso6-1, 2-0, Ana Prso - skrečvýhradetail zápasu
Greece W40 Heraklion - antuka
29.10.23
1. kolo kval.
vs. Yaroslava Bartashevich0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Estonia W25 Parnu - antuka
18.07.23
kvalifik.
vs. Patricija Paukstyte1-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.07.23
1. kolo kval.
vs. Gerda Reinaru6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Latvia W60 Liepaja - antuka
03.07.23
kvalifik.
vs. Sebastianna Scilipoti5-7, 2-6 prehradetail zápasu
02.07.23
1. kolo kval.
vs. Maryna Kolb6-4, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Nottingham - tvrdý
23.04.23
1. kolo kval.
vs. Francesca Davis0-6, 6-2, 8-10 prehradetail zápasu
Estonia W40 Tallinn - tvrdý I.
16.01.23
1. kolo kval.
vs. Berfu Cengiz3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Estonia W40 Tallinn - tvrdý I.
10.01.23
kvalifik.
vs. Deborah Chiesa6-75, 6-74 prehradetail zápasu
09.01.23
1. kolo kval.
vs. Alissia Aleksandra Kivi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal W15 Lousada - tvrdý I.
30.11.22
1. kolo
vs. Yelyzaveta Kotliar2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal W15 Lousada - tvrdý I.
25.11.22
štvrťfinále
vs. Julita Saner2-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.11.22
2. kolo
vs. Alicia Martial6-4, 6-4 výhradetail zápasu
23.11.22
1. kolo
vs. Yelyzaveta Kotliar5-7, 7-61, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal W25 Funchal - tvrdý
15.11.22
1. kolo
vs. Kajsa Rinaldo Persson5-7, 2-6 prehradetail zápasu
14.11.22
kvalifik.
vs. India Rojano6-0, 6-0 výhradetail zápasu

Vanja Gudelj - posledné zápasy

Turkey W35 Antalya - antuka
19.02.24
2. kolo kval.
vs. Deborah Chiesa0-6, 1-6 prehradetail zápasu
18.02.24
1. kolo kval.
vs. Alexia-Shara Iancu6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W35 Antalya - antuka
12.02.24
2. kolo kval.
vs. Nina Vargova1-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.02.24
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Burenina6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W35 Antalya - antuka
04.02.24
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Kuznetsova3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
29.01.24
2. kolo kval.
vs. Noka Juric4-6, 1-6 prehradetail zápasu
28.01.24
1. kolo kval.
vs. Simina Maria Ionel6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W50 Antalya - antuka
14.01.24
1. kolo kval.
vs. Diana Demidova1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey W35 Antalya - antuka
11.01.24
1. kolo
vs. Eva Garkusha0-6, 4-6 prehradetail zápasu
08.01.24
kvalifik.
vs. Gio Jang6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.01.24
1. kolo kval.
vs. Rebeka Antal6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W15 Valencia - antuka
04.12.23
2. kolo kval.
vs. Elena Giovanna Giessler7-5, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
04.12.23
kvalifik.
vs. Cayetana Gay1-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.12.23
1. kolo kval.
vs. Carmen Garri Murcia6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain W15 Valencia - antuka
29.11.23
1. kolo
vs. Marta Pico Navarro2-6, 6-74 prehradetail zápasu
28.11.23
kvalifik.
vs. Maria Andrienko7-5, 6-1 výhradetail zápasu
27.11.23
2. kolo kval.
vs. Judith Hernandez Miranda6-2, 3-0, Judith Hernandez Miranda - skrečvýhradetail zápasu
26.11.23
1. kolo kval.
vs. Kayla Lorrimer5-7, 7-5, 16-14 výhradetail zápasu
Spain W15 Alcala - tvrdý
20.11.23
2. kolo kval.
vs. Julia Camblor4-6, 6-72 prehradetail zápasu
19.11.23
1. kolo kval.
vs. Suhani Patil6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W25 Heraklion - antuka
12.11.23
1. kolo kval.
vs. Iveta Dapkute1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Greece W40 Heraklion - antuka
05.11.23
1. kolo kval.
vs. Diana Maria Ilie2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia W25 Monastir - tvrdý
30.10.23
2. kolo kval.
vs. Julia Konishi Camargo Silva4-6, 5-7 prehradetail zápasu
29.10.23
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Koklina6-1, 6-1 výhradetail zápasu
France W25+H Cherbourg - tvrdý I.
15.10.23
2. kolo kval.
vs. Anna Chekanskaya6-76, 1-6 prehradetail zápasu
Macedonia W40 Skopje - antuka
10.09.23
1. kolo kval.
vs. Defne Cirpanli2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain W25 Zaragoza - antuka
04.09.23
kvalifik.
vs. Gyeong Seo Lee3-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.09.23
1. kolo kval.
vs. Mahin Qureshi6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
28.08.23
2. kolo kval.
vs. Taylor Gruber1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain W25 Vigo - tvrdý
20.08.23
1. kolo kval.
vs. Anastasia Abbagnato2-6, 0-6 prehradetail zápasu
<