ZÁPAS
08.04.19 | 1. kolo kval. | Iveta Dapkute | Julia Konishi Camargo Silva | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Iveta Dapkute vs. Julia Konishi Camargo Silva - Vzájomné zápasy
08.04.19 | 1. kolo kval. | Iveta Dapkute | Julia Konishi Camargo Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Iveta Dapkute form & Julia Konishi Camargo Silva form
Iveta Dapkute - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - skreč | detail zápasu |
Julia Konishi Camargo Silva - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Verena Meliss | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Katja Markus | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 2-6, 6-2, 4-1, Romina Ccuno - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Camila Rodero | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Luise Reisel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detail zápasu |