ZÁPAS
09.08.21 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Victoria Chramcova | 6-1, 6-1 | W15 Bratislava | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
18.12.00, 23 rokov
18.12.00, 23 rokov
Ivana Sebestova vs. Victoria Chramcova - Vzájomné zápasy
09.08.21 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Victoria Chramcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Bratislava | antuka |
Ivana Sebestova form & Victoria Chramcova form
Ivana Sebestova - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Victoria Chramcova - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Nadja Mladenovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 4-6, 0-3, - Victoria Chramcova - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rufaro Magarira | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Briana Szabo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 1-6, 1-4, - Victoria Chramcova - skreč | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 7-62, 6-71, 10-4 | detail zápasu |