ZÁPAS
23.01.23 | 2. kolo kval. | Iva Sepa | Gio Jang | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Iva Sepa | Gio Jang | |
1. podanie % | 22/43 (51%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/22 (73%) | 11/18 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/21 (71%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/53 (55%) | 12/43 (28%) |
Vyhrané body celkom | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Iva Sepa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gio Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Iva Sepa | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Gio Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iva Sepa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Gio Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iva Sepa | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gio Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Iva Sepa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gio Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iva Sepa | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Gio Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Iva Sepa | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Gio Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iva Sepa | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Gio Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Iva Sepa | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Srbsko
17.09.04, 19 rokov
17.09.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
10.10.05, 18 rokov
10.10.05, 18 rokov
Iva Sepa vs. Gio Jang - Vzájomné zápasy
23.01.23 | 2. kolo kval. | Iva Sepa | Gio Jang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Iva Sepa form & Gio Jang form
Iva Sepa - posledné zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Gio Jang - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Uri Goshima | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarasa Kaneko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Vanja Gudelj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 2-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Rena Tanaka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Mai Kandori | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Dana Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 4-1, Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sun Min Ha | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-2 | detail zápasu |