ZÁPAS
13.06.18 | 1. kolo | Iva Primorac | Moni Potrc | 6-0, 6-1 | Maribor | antuka |
ŠTATISTIKY
Iva Primorac | Moni Potrc | |
1. podanie % | 24/40 (60%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/24 (71%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/38 (71%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Moni Potrc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iva Primorac | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Moni Potrc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iva Primorac | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Moni Potrc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iva Primorac | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Moni Potrc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iva Primorac | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Moni Potrc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Iva Primorac | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Moni Potrc | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Iva Primorac | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Moni Potrc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
18.09.98, 25 rokov
18.09.98, 25 rokov
Iva Primorac vs. Moni Potrc - Vzájomné zápasy
13.06.18 | 1. kolo | Iva Primorac | Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Maribor | antuka |
Iva Primorac form & Moni Potrc form
Iva Primorac - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Moni Potrc - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Martina Augello | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Gavran | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Alexandra Petric | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-73, 7-5, 6-76 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-3 | detail zápasu |