ZÁPAS
07.09.20 | 1. kolo kval. | Isabelle Kouzmanov | Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | W15 Varna | antuka |
ŠTATISTIKY
USA
22.10.04, 19 rokov
22.10.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
Isabelle Kouzmanov vs. Margarita Ignatjeva - Vzájomné zápasy
07.09.20 | 1. kolo kval. | Isabelle Kouzmanov | Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Isabelle Kouzmanov form & Margarita Ignatjeva form
Isabelle Kouzmanov - posledné zápasy
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | - | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alessia Maria Meriseanu | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ozlem Uslu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-71, - Isabelle Kouzmanov - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 0-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Evansville - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Holly Verner | 7-65, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wesley - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Sanyukta Gawande | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 7-5, 1-6, 3-10 | detail zápasu |
Margarita Ignatjeva - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - skreč | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu |