ZÁPAS
22.01.23 | 1. kolo kval. | Isabella Shinikova | Lara Schmidt | 6-0, 6-3 | W60 Sunderland | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Isabella Shinikova | Lara Schmidt | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 32/43 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/32 (69%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/43 (58%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkom | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Isabella Shinikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Isabella Shinikova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabella Shinikova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Isabella Shinikova vs. Lara Schmidt - Vzájomné zápasy
22.01.23 | 1. kolo kval. | Isabella Shinikova | Lara Schmidt | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W60 Sunderland | tvrdý I. |
Isabella Shinikova form & Lara Schmidt form
Isabella Shinikova - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.04.24 | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu |
Lara Schmidt - posledné zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu |