ZÁPAS
01.10.22 | štvrťfinále | Iryna Shymanovich | Evialina Laskevich | 6-2, 6-1 | W25 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Iryna Shymanovich | Evialina Laskevich | |
1. podanie % | 32/42 (76%) | 43/52 (83%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/32 (66%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/10 (50%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 35/52 (67%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané body celkom | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Iryna Shymanovich vs. Evialina Laskevich - Vzájomné zápasy
01.10.22 | štvrťfinále | Iryna Shymanovich | Evialina Laskevich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Iryna Shymanovich form & Evialina Laskevich form
Iryna Shymanovich - posledné zápasy
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - skreč | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Evialina Laskevich - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-5, - Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Gureva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
27.07.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |