ZÁPAS
01.08.17 | 1. kolo | Irina Lapustina | Andrina Peer | 6-4, 3-6, 7-5 | Savitaipale | antuka |
ŠTATISTIKY
Irina Lapustina | Andrina Peer | |
1. podanie % | 72/98 (73%) | 59/110 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/72 (54%) | 38/59 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/26 (58%) | 20/51 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 52/110 (47%) | 44/98 (45%) |
Vyhrané body celkom | 106/208 (51%) | 102/208 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 18 |
Esá | 0 | 4 |
ŠTATISTIKY
Lotyšsko
20.05.99, 24 rokov
20.05.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.04.98, 25 rokov
28.04.98, 25 rokov
Irina Lapustina vs. Andrina Peer - Vzájomné zápasy
01.08.17 | 1. kolo | Irina Lapustina | Andrina Peer | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
Irina Lapustina form & Andrina Peer form
Irina Lapustina - posledné zápasy
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Michelle Schmitz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Alina Kozaeva | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Krasnyan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Ana Biskic | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Adela Dorreova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Andrina Peer - posledné zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detail zápasu |