ZÁPAS
06.03.21 | semifinále | Irina Khromacheva | Adrienn Nagy | 6-0, 6-1 | W15 New | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Irina Khromacheva | Adrienn Nagy | |
1. podanie % | 24/46 (52%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/24 (79%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/22 (59%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/33 (67%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Khromacheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Khromacheva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Khromacheva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Khromacheva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Khromacheva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Khromacheva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Irina Khromacheva vs. Adrienn Nagy - Vzájomné zápasy
06.03.21 | semifinále | Irina Khromacheva | Adrienn Nagy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 New | tvrdý |
Irina Khromacheva form & Adrienn Nagy form
Irina Khromacheva - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
26.01.23 štvrťfinále | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Adrienn Nagy - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |