ZÁPAS
13.06.20 | 1. kolo | Irina Dshandshgava | Tamira Paszek | 6-3, 6-4 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Dshandshgava | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Tamira Paszek | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Dshandshgava | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
3-1 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Dshandshgava | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Irina Dshandshgava | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
5-3 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Irina Dshandshgava | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Tamira Paszek | |
0-0, 30-0 | ||
Irina Dshandshgava | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-2 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0 | ||
Irina Dshandshgava | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Tamira Paszek | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Irina Dshandshgava | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-3 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Irina Dshandshgava | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Tamira Paszek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
6-4 |
Rakúsko
13.05.02, 21 rokov
13.05.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Irina Dshandshgava vs. Tamira Paszek - Vzájomné zápasy
13.06.20 | 1. kolo | Irina Dshandshgava | Tamira Paszek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Irina Dshandshgava form & Tamira Paszek form
Irina Dshandshgava - posledné zápasy
W15 Annenheim - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Miu Yabuta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 3-0, Emma Van Poppel - skreč | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Maren Benko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-75, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 4-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-4, 0-6, 10-7 | detail zápasu |
Tamira Paszek - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - skreč | detail zápasu |