ZÁPAS
06.10.19 | 2. kolo kval. | Irina Dshandshgava | Ivonne Juric | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
13.05.02, 21 rokov
13.05.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
17.12.00, 23 rokov
17.12.00, 23 rokov
Irina Dshandshgava vs. Ivonne Juric - Vzájomné zápasy
06.10.19 | 2. kolo kval. | Irina Dshandshgava | Ivonne Juric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Irina Dshandshgava form & Ivonne Juric form
Irina Dshandshgava - posledné zápasy
W15 Annenheim - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Miu Yabuta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 3-0, Emma Van Poppel - skreč | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Maren Benko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-75, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 4-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-4, 0-6, 10-7 | detail zápasu |
Ivonne Juric - posledné zápasy
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 6-0, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Khadija Ben Salem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Neacsu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Claudia Franze | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Angelina Graovac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Cristina Elena Tiglea | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Giulia Brighi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Masarova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Georgina Groth | 6-2, 6-1 | detail zápasu |