Rakúsko
13.05.02, 21 rokov
13.05.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
14.05.98, 25 rokov
14.05.98, 25 rokov
Irina Dshandshgava vs. Deniz Paykoc - Vzájomné zápasy
07.10.19 | kvalifik. | Irina Dshandshgava | Deniz Paykoc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Irina Dshandshgava form & Deniz Paykoc form
Irina Dshandshgava - posledné zápasy
W15 Annenheim - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Miu Yabuta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 3-0, Emma Van Poppel - skreč | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Maren Benko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-75, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 4-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-4, 0-6, 10-7 | detail zápasu |
Deniz Paykoc - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |