Rumunsko
06.01.04, 20 rokov
06.01.04, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.01.06, 18 rokov
30.01.06, 18 rokov
Ioana Zvonaru vs. Duru Soke - Vzájomné zápasy
06.01.21 | kvalifik. | Ioana Zvonaru | Duru Soke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ioana Zvonaru form & Duru Soke form
Ioana Zvonaru - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Duru Soke - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nisa Bulut | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 1-4, - Duru Soke - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Beyza Sivrican | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Petja Drame | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erbakan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Elif Kara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Akvile Parazinskaite | 1-6, 1-6 | detail zápasu |