ZÁPAS
07.11.19 | 2. kolo | Ioana Gaspar | Mariia Tkacheva | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ioana Gaspar | Mariia Tkacheva | |
1. podanie % | 30/51 (59%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/30 (67%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/21 (43%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 33/53 (62%) | 22/51 (43%) |
Vyhrané body celkom | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ioana Gaspar | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ioana Gaspar | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ioana Gaspar | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ioana Gaspar | 5-3 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Gaspar | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ioana Gaspar | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Gaspar | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ioana Gaspar vs. Mariia Tkacheva - Vzájomné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Ioana Gaspar | Mariia Tkacheva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Ioana Gaspar form & Mariia Tkacheva form
Ioana Gaspar - posledné zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Mariia Tkacheva - posledné zápasy
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | detail zápasu |