ZÁPAS
04.09.19 | 1. kolo | Ioana Gaspar | Andjela Sebrek | 6-0, 6-2 | W15 Curtea | antuka |
ŠTATISTIKY
Ioana Gaspar | Andjela Sebrek | |
1. podanie % | 27/57 (47%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/27 (63%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/30 (53%) | 3/21 (14%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 29/36 (81%) | 24/57 (42%) |
Vyhrané body celkom | 62/93 (67%) | 31/93 (33%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ioana Gaspar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andjela Sebrek | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 2-0 | |
3-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Ioana Gaspar | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ioana Gaspar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andjela Sebrek | |
0-0 | ||
Ioana Gaspar | 2-0 | |
3-0 | Andjela Sebrek | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ioana Gaspar | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ioana Gaspar | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Andjela Sebrek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.07.98, 25 rokov
02.07.98, 25 rokov
Ioana Gaspar vs. Andjela Sebrek - Vzájomné zápasy
04.09.19 | 1. kolo | Ioana Gaspar | Andjela Sebrek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Curtea | antuka |
Ioana Gaspar form & Andjela Sebrek form
Ioana Gaspar - posledné zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Andjela Sebrek - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu |