ZÁPAS
24.02.20 | kvalifik. | Ingrid Vojcinakova | Eva Vedder | 6-2, 6-4 | W25 Sunderland | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ingrid Vojcinakova vs. Eva Vedder - Vzájomné zápasy
24.02.20 | kvalifik. | Ingrid Vojcinakova | Eva Vedder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Sunderland | tvrdý I. |
Ingrid Vojcinakova form & Eva Vedder form
Ingrid Vojcinakova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Polina Leykina | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Eva Vedder - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu |