ZÁPAS
08.12.22 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Maria Aldea Wesselly | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Ilay Yoruk | Maria Aldea Wesselly | |
1. podanie % | 30/41 (73%) | 32/43 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/30 (63%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/11 (82%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/43 (67%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkom | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Maria Aldea Wesselly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Maria Aldea Wesselly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Maria Aldea Wesselly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Maria Aldea Wesselly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Aldea Wesselly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maria Aldea Wesselly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Maria Aldea Wesselly | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
03.06.05, 18 rokov
03.06.05, 18 rokov
Ilay Yoruk vs. Maria Aldea Wesselly - Vzájomné zápasy
08.12.22 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Maria Aldea Wesselly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ilay Yoruk form & Maria Aldea Wesselly form
Ilay Yoruk - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Maria Aldea Wesselly - posledné zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Emma Rizzetto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 6-3, 6-74, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Sude Ince | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Natasa Kosanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Anna Gross | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Svetlana Samardzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-73, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.21 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-2, 6-4 | detail zápasu |