Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
06.01.04, 20 rokov
06.01.04, 20 rokov
Ilay Yoruk vs. Ioana Zvonaru - Vzájomné zápasy
28.01.22 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Ioana Zvonaru | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
21.01.22 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ilay Yoruk form & Ioana Zvonaru form
Ilay Yoruk - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Ioana Zvonaru - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 3-1, Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu |