Taliansko
23.09.00, 23 rokov
23.09.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.01.06, 18 rokov
30.01.06, 18 rokov
Ilaria Sposetti vs. Duru Soke - Vzájomné zápasy
22.01.23 | 1. kolo kval. | Ilaria Sposetti | Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ilaria Sposetti form & Duru Soke form
Ilaria Sposetti - posledné zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Duru Soke - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nisa Bulut | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 1-4, - Duru Soke - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Yoana Radulova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Beyza Sivrican | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Petja Drame | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erbakan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Elif Kara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Akvile Parazinskaite | 1-6, 1-6 | detail zápasu |