Moldavsko
24.04.96, 27 rokov
24.04.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
08.03.02, 22 rokov
08.03.02, 22 rokov
Iana Tishchenko vs. Wiktoria Saska - Vzájomné zápasy
10.06.18 | 2. kolo kval. | Iana Tishchenko | Wiktoria Saska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Iana Tishchenko form & Wiktoria Saska form
Iana Tishchenko - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detail zápasu |
Wiktoria Saska - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Julia Przybylska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aalyka Ebrahim | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Derecka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Melani Safarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu |