Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
18.12.00, 23 rokov
18.12.00, 23 rokov
Hwiwon Wi vs. Victoria Chramcova - Vzájomné zápasy
20.03.22 | 1. kolo kval. | Hwiwon Wi | Victoria Chramcova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Hwiwon Wi form & Victoria Chramcova form
Hwiwon Wi - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 0-1, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Xiaoyan Xue | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 1. kolo | vs. Heerae Im | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pattarawadee Atidphokin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Gio Jang | 1-4, - Hwiwon Wi - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Victoria Chramcova - posledné zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 4-6, 0-3, - Victoria Chramcova - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rufaro Magarira | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Briana Szabo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 1-6, 1-4, - Victoria Chramcova - skreč | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 7-62, 6-71, 10-4 | detail zápasu |