ZÁPAS
05.05.23 | štvrťfinále | Helena Buchwald | Ilay Yoruk | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Helena Buchwald | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Helena Buchwald | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Helena Buchwald | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Helena Buchwald | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Helena Buchwald | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Nemecko
15.06.05, 18 rokov
15.06.05, 18 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Helena Buchwald vs. Ilay Yoruk - Vzájomné zápasy
05.05.23 | štvrťfinále | Helena Buchwald | Ilay Yoruk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Helena Buchwald form & Ilay Yoruk form
Helena Buchwald - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 7-5, 5-7, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gina Feistel | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Patricija Paukstyte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 0-2, - Helena Buchwald - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Eszter Meri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |