ZÁPAS
19.04.22 | kvalifik. | Guiomar Zuleta De Reales | Jasmijn Gimbrere | 6-0, 6-0 | W25 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Guiomar Zuleta De Reales | Jasmijn Gimbrere | |
1. podanie % | 21/32 (66%) | 32/42 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/21 (81%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/11 (64%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body celkom | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guiomar Zuleta De Reales vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájomné zápasy
19.04.22 | kvalifik. | Guiomar Zuleta De Reales | Jasmijn Gimbrere | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Guiomar Zuleta De Reales form & Jasmijn Gimbrere form
Guiomar Zuleta De Reales - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 finále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Jasmijn Gimbrere - posledné zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |