ZÁPAS
06.11.22 | 1. kolo kval. | Gozde Turhan | Stina Larsson | 6-3, 1-6, 10-7 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Turecko
19.11.01, 22 rokov
19.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
29.06.05, 18 rokov
29.06.05, 18 rokov
Gozde Turhan vs. Stina Larsson - Vzájomné zápasy
06.11.22 | 1. kolo kval. | Gozde Turhan | Stina Larsson | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gozde Turhan form & Stina Larsson form
Gozde Turhan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Stina Larsson - posledné zápasy
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tilda Larsson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-0, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Sonja Rooth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-75, 2-2, Yasmina El Sayed - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Danielsson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 6-3, 7-60 | detail zápasu |