ZÁPAS
08.05.23 | 2. kolo kval. | Gozde Turhan | Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Gozde Turhan | Nikoletta Muller | |
1. podanie % | 32/49 (65%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkom | 61/91 (67%) | 30/91 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gozde Turhan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Nikoletta Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gozde Turhan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nikoletta Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gozde Turhan | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Nikoletta Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozde Turhan | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Nikoletta Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozde Turhan | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nikoletta Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gozde Turhan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nikoletta Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozde Turhan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Nikoletta Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gozde Turhan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Turecko
19.11.01, 22 rokov
19.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
25.07.00, 23 rokov
25.07.00, 23 rokov
Gozde Turhan vs. Nikoletta Muller - Vzájomné zápasy
08.05.23 | 2. kolo kval. | Gozde Turhan | Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gozde Turhan form & Nikoletta Muller form
Gozde Turhan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Constandena Nicolaou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-1, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Agureeva | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Jasmina Stoppel | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Svarkovskaya | 0-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Nikoletta Muller - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detail zápasu |