Turecko
19.11.01, 22 rokov
19.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
14.04.05, 18 rokov
14.04.05, 18 rokov
Gozde Turhan vs. Bianca Bulat - Vzájomné zápasy
09.05.23 | kvalifik. | Gozde Turhan | Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gozde Turhan form & Bianca Bulat form
Gozde Turhan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Bianca Bulat - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-1, 0-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-71, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Asel Calbay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Cakil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Sofia Avataneo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-0 | detail zápasu |