Rakúsko
14.03.00, 24 rokov
14.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veronika Bokor vs. Gloria Ceschi - Vzájomné zápasy
nenájdený žiaden zápas |
Veronika Bokor form & Gloria Ceschi form
Veronika Bokor - posledné zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Gloria Ceschi - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detail zápasu |