Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
09.05.01, 22 rokov
09.05.01, 22 rokov
Giulia Crescenzi vs. Nicole Poj - Vzájomné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Giulia Crescenzi | Nicole Poj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Giulia Crescenzi form & Nicole Poj form
Giulia Crescenzi - posledné zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
18.11.22 štvrťfinále | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Nicole Poj - posledné zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Agostina Pizarro Periales | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Bruna Melato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Melina Maria Maruca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.11.23 štvrťfinále | vs. Alexia Harmon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 3-4, Maria Victoria Marchesini - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Ascheri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nadine Castro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiara Belen Alvarez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Rosario - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Mar - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Guillermina Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Isidora Cereso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 2. kolo kval. | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Soumeya Anane | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |