ZÁPAS
28.05.19 | kvalifik. | Giorgie Jones | Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Austrália
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.12.00, 23 rokov
11.12.00, 23 rokov
Giorgie Jones vs. Jacquline Nylander Altelius - Vzájomné zápasy
28.05.19 | kvalifik. | Giorgie Jones | Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Giorgie Jones form & Jacquline Nylander Altelius form
Giorgie Jones - posledné zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Jacquline Nylander Altelius - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |