ZÁPAS
10.07.17 | kvalifik. | Giorgia Di Muzio | Aleksandra Kuznetsova | 6-2, 6-2 | Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
25.04.01, 22 rokov
25.04.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
30.09.99, 24 rokov
30.09.99, 24 rokov
Giorgia Di Muzio vs. Aleksandra Kuznetsova - Vzájomné zápasy
10.07.17 | kvalifik. | Giorgia Di Muzio | Aleksandra Kuznetsova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Giorgia Di Muzio form & Aleksandra Kuznetsova form
Giorgia Di Muzio - posledné zápasy
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Milica Novakovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Miletic | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Aleksandra Kuznetsova - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Rozhkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 5-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | - Aleksandra Kuznetsova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lana Kentchiashvili | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-5, - Aleksandra Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 0-3, - Aleksandra Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ramona Matei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Katie Swan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Solomiya Rohovets | 0-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu |