ZÁPAS
18.04.22 | 2. kolo kval. | Gergana Topalova | Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Gergana Topalova | Anastasia Mozgaleva | |
1. podanie % | 20/34 (59%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/20 (70%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 3/19 (16%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/37 (78%) | 13/34 (38%) |
Vyhrané body celkom | 50/71 (70%) | 21/71 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gergana Topalova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gergana Topalova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gergana Topalova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gergana Topalova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gergana Topalova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gergana Topalova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.01, 22 rokov
23.10.01, 22 rokov
Gergana Topalova vs. Anastasia Mozgaleva - Vzájomné zápasy
18.04.22 | 2. kolo kval. | Gergana Topalova | Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gergana Topalova form & Anastasia Mozgaleva form
Gergana Topalova - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - skreč | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Anastasia Mozgaleva - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detail zápasu |