ZÁPAS
10.04.21 | 1. kolo kval. | Gabriella Price | Leonie Kung | 6-3, 6-4 | Charleston | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriella Price | Leonie Kung | |
1. podanie % | 40/57 (70%) | 42/61 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/40 (78%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/61 (43%) | 15/57 (26%) |
Vyhrané body celkom | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 0 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gabriella Price | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Leonie Kung | |
0-0 | ||
Gabriella Price | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Gabriella Price | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gabriella Price | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriella Price | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Leonie Kung | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriella Price | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriella Price | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriella Price | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Leonie Kung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriella Price vs. Leonie Kung - Vzájomné zápasy
10.04.21 | 1. kolo kval. | Gabriella Price | Leonie Kung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Charleston | antuka |
Gabriella Price form & Leonie Kung form
Gabriella Price - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Amelia Rajecki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Jennifer Jackson | 1-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Salma Ewing | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ayana Akli | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Iulia Bucea | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Claire Hill | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Rhiann Newborn | 6-4, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Alina Shcherbinina | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katherine Hui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Jaeda Daniel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Allie Kiick | 5-5, Allie Kiick - skreč | detail zápasu | |
W25 Spring - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Leonie Kung - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |