ZÁPAS
16.04.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriela Nicole Tatarus | Lidya Yargovan | |
1. podanie % | 23/38 (61%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/23 (74%) | 11/17 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 5/27 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/44 (64%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkom | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 13 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lidya Yargovan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Lidya Yargovan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Lidya Yargovan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lidya Yargovan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lidya Yargovan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lidya Yargovan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Lidya Yargovan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.11.02, 21 rokov
08.11.02, 21 rokov
Gabriela Nicole Tatarus vs. Lidya Yargovan - Vzájomné zápasy
16.04.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gabriela Nicole Tatarus form & Lidya Yargovan form
Gabriela Nicole Tatarus - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu |
Lidya Yargovan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alina Povidalo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Karin Kozlejova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Gyulnara Nazarova | - Lidya Yargovan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Sofya Treshcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Nur Kuzu | 6-0, 3-0, Nur Kuzu - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Binasa Beslagic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Tamara Kupkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu |