ZÁPAS
06.06.18 | 1. kolo | Gabriela Duca | Viktoria Surova | 6-3, 6-2 | Banja Luka | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriela Duca | Viktoria Surova | |
1. podanie % | 35/50 (70%) | 32/68 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/35 (57%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 40/68 (59%) | 21/50 (42%) |
Vyhrané body celkom | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 9 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gabriela Duca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Duca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Gabriela Duca | 2-1 | |
Gabriela Duca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Duca | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gabriela Duca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Duca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Viktoria Surova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Duca | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Viktoria Surova | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
27.09.99, 24 rokov
27.09.99, 24 rokov
Gabriela Duca vs. Viktoria Surova - Vzájomné zápasy
06.06.18 | 1. kolo | Gabriela Duca | Viktoria Surova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Gabriela Duca form & Viktoria Surova form
Gabriela Duca - posledné zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - skreč | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Viktoria Surova - posledné zápasy
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |