ZÁPAS
15.05.21 | semifinále | Gabriela Ce | Aurora Zantedeschi | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriela Ce | Aurora Zantedeschi | |
1. podanie % | 38/46 (83%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/38 (71%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/8 (75%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/41 (59%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriela Ce | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Ce | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Gabriela Ce | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Ce | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Ce | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriela Ce vs. Aurora Zantedeschi - Vzájomné zápasy
15.05.21 | semifinále | Gabriela Ce | Aurora Zantedeschi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Gabriela Ce form & Aurora Zantedeschi form
Gabriela Ce - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Zala Bizjak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Aurora Zantedeschi - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-64, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 6-73, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |