ZÁPAS
22.07.13 | 1. kolo kval. | Gabriela Andrea Knutson | Christina Oberger | 6-4, 6-0 | Horb | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
03.12.94, 29 rokov
03.12.94, 29 rokov
Gabriela Andrea Knutson vs. Christina Oberger - Vzájomné zápasy
22.07.13 | 1. kolo kval. | Gabriela Andrea Knutson | Christina Oberger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Horb | antuka |
Gabriela Andrea Knutson form & Christina Oberger form
Gabriela Andrea Knutson - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-61, 6-75 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Marilouise Van Zyl | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Hailey Robyn Troup | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 štvrťfinále | vs. Manon Leonard | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Oceane Dodin | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 štvrťfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mingge Xu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Eden Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Christina Oberger - posledné zápasy
Sion - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Audrey Marquard | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Sarlota Cesnekova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Camille Goodman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Elyne Boeykens | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portschach - antuka | ||||
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Natsumi Chimura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Carolin Jung | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Lea Gasparovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Ema Burgic Bucko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Annika Hepp | 1-6, 6-0, 6-75 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Katharina Herpertz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.14 2. kolo kval. | vs. Hanna Landener | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Huy - antuka | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Emma Janssen | 6-3, 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Larissa Bucher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.13 kvalifik. | vs. Sandy Marti | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Tereza Jankovska | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.13 kvalifik. | vs. Michelle Janis | Michelle Janis - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Ratingen - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Tatjana Stoll | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Sina Haas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo kval. | vs. Verena Schmid | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
22.04.13 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.13 1. kolo kval. | vs. Larissa Bucher | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Frauenfeld - koberec | ||||
04.03.13 1. kolo kval. | vs. Chiara Frapolli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kreuzlingen - koberec | ||||
18.02.13 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Tanja Winkler | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu |