Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
04.06.01, 22 rokov
04.06.01, 22 rokov
Fiona Ganz vs. Anastasiya Kuparev - Vzájomné zápasy
03.01.22 | 2. kolo kval. | Fiona Ganz | Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
Fiona Ganz form & Anastasiya Kuparev form
Fiona Ganz - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
16.09.23 finále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu |
Anastasiya Kuparev - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - skreč | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu |