ZÁPAS
25.04.18 | 1. kolo | Federica Arcidiacono | Kristina Miletic | 6-2, 6-0 | Tucepi | antuka |
ŠTATISTIKY
Federica Arcidiacono | Kristina Miletic | |
1. podanie % | 22/40 (55%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/22 (82%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkom | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Kristina Miletic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kristina Miletic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Federica Arcidiacono | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Kristina Miletic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Kristina Miletic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-2 | Kristina Miletic | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kristina Miletic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Kristina Miletic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Kristina Miletic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Kristina Miletic | |
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.01.99, 25 rokov
01.01.99, 25 rokov
Federica Arcidiacono vs. Kristina Miletic - Vzájomné zápasy
25.04.18 | 1. kolo | Federica Arcidiacono | Kristina Miletic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Tucepi | antuka |
Federica Arcidiacono form & Kristina Miletic form
Federica Arcidiacono - posledné zápasy
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu |
Kristina Miletic - posledné zápasy
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Dariya Radulova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
06.07.18 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.18 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Viktorija Veselinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Milana Spremo | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 2-6, 4-6 | detail zápasu |