ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Fanny Ostlund | Sowjanya Bavisetti | 7-62, 6-0 | W25 Lagos | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Fanny Ostlund | Sowjanya Bavisetti | |
1. podanie % | 53/69 (77%) | 51/80 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/53 (64%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 41/80 (51%) | 26/69 (38%) |
Vyhrané body celkom | 84/149 (56%) | 65/149 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
Fanny Ostlund | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Fanny Ostlund | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fanny Ostlund | 5-4 | |
0-0, 0-15 | ||
5-5 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Ostlund | 6-5 | |
0-0 | ||
7-62 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-15 | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Fanny Ostlund vs. Sowjanya Bavisetti - Vzájomné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Fanny Ostlund | Sowjanya Bavisetti | 7-62, 6-0 | detail zápasu | W25 Lagos | tvrdý |
Fanny Ostlund form & Sowjanya Bavisetti form
Fanny Ostlund - posledné zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detail zápasu |
Sowjanya Bavisetti - posledné zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |