ZÁPAS
03.03.22 | 2. kolo | Evialina Laskevich | Eunhye Lee | 6-710, 7-61, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Evialina Laskevich | Eunhye Lee | |
1. podanie % | 86/124 (69%) | 73/120 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/86 (56%) | 35/73 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/38 (37%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané break-bally | 11/20 (55%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 71/120 (59%) | 62/124 (50%) |
Vyhrané body celkom | 133/244 (55%) | 111/244 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 12 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Evialina Laskevich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evialina Laskevich | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Evialina Laskevich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Evialina Laskevich | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Evialina Laskevich | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Evialina Laskevich | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Evialina Laskevich | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8, 9-9, 9-10, 10-10, 10-11 | ||
6-710 |
2 | ||
Evialina Laskevich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Evialina Laskevich | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evialina Laskevich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Evialina Laskevich | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Evialina Laskevich | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Evialina Laskevich | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evialina Laskevich | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
6-6 | Eunhye Lee | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
Evialina Laskevich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evialina Laskevich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Evialina Laskevich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evialina Laskevich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Evialina Laskevich vs. Eunhye Lee - Vzájomné zápasy
03.03.22 | 2. kolo | Evialina Laskevich | Eunhye Lee | 6-710, 7-61, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Evialina Laskevich form & Eunhye Lee form
Evialina Laskevich - posledné zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.24 finále | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Johanna Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-5, - Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Gureva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Eunhye Lee - posledné zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Chusiting Tong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu |