ZÁPAS
09.09.19 | 2. kolo kval. | Evgeniya Levashova | Elena Malygina | 6-3, 6-3 | W25 Frydek | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Evgeniya Levashova vs. Elena Malygina - Vzájomné zápasy
09.09.19 | 2. kolo kval. | Evgeniya Levashova | Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
16.08.19 | štvrťfinále | Evgeniya Levashova | Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Moscow | antuka |
Evgeniya Levashova form & Elena Malygina form
Evgeniya Levashova - posledné zápasy
W25 Naples - antuka | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasiya Komar | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Anastasiya Komar | 6-1, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Taisya Pachkaleva | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Elina Nepliy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-1, 1-0, Alexandra Silna - skreč | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Evdokimova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Vlada Koval | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Elena Malygina - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |