ZÁPAS
11.11.19 | kvalifik. | Evgeniya Burdina | Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-4 | W25 Gwalior | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Evgeniya Burdina | Prathiba Narayan Prasad | |
1. podanie % | 29/50 (58%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/29 (66%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/21 (71%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkom | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Evgeniya Burdina | 0-0 | |
1-0 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Evgeniya Burdina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
Evgeniya Burdina | 4-0 | |
0-0, 40-0 | ||
5-0 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Evgeniya Burdina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeniya Burdina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Evgeniya Burdina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evgeniya Burdina | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Prathiba Narayan Prasad | |
Evgeniya Burdina | 4-4 | |
5-4 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
09.04.01, 22 rokov
09.04.01, 22 rokov
Evgeniya Burdina vs. Prathiba Narayan Prasad - Vzájomné zápasy
11.11.19 | kvalifik. | Evgeniya Burdina | Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W25 Gwalior | tvrdý |
Evgeniya Burdina form & Prathiba Narayan Prasad form
Evgeniya Burdina - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Prathiba Narayan Prasad - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanshika Choudhary | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Mirudhula Palanivel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Janani Ramesh | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Kavya Khirwar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Mihika Yadav | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Avishka Gupta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Sachi Sharma | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Suhani Gaur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Sharrmadaa Baluu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Pragathi Narayan Prasad | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Pavitra Parikh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
15.02.22 kvalifik. | vs. Suhitha Maruri | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Sharannya Gaware | Sharannya Gaware - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Chandana Potugari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Sienna Jensen | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Kanchan Nagesh Chougule Kanchan Nagesh Chougule | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-3, 7-5 | detail zápasu |