ZÁPAS
26.04.21 | 2. kolo kval. | Evgeniya Burdina | Chiara Fornasieri | 7-5, 7-62 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
26.09.03, 20 rokov
26.09.03, 20 rokov
Evgeniya Burdina vs. Chiara Fornasieri - Vzájomné zápasy
26.04.21 | 2. kolo kval. | Evgeniya Burdina | Chiara Fornasieri | 7-5, 7-62 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Evgeniya Burdina form & Chiara Fornasieri form
Evgeniya Burdina - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Chiara Fornasieri - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Masha Lazarenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andra Maria Simion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 6-4, 4-0, Karolina Krajmer - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Rose Marie Nijkamp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Meiqi Guo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 5-7, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu |