ZÁPAS
23.10.22 | 1. kolo kval. | Evgeniya Burdina | Alexandra Guzieva | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.09.03, 20 rokov
10.09.03, 20 rokov
Evgeniya Burdina vs. Alexandra Guzieva - Vzájomné zápasy
23.10.22 | 1. kolo kval. | Evgeniya Burdina | Alexandra Guzieva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Evgeniya Burdina form & Alexandra Guzieva form
Evgeniya Burdina - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alexandra Guzieva - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Khramtsova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Braslavskaya | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 1-6, 2-6 | detail zápasu |