ZÁPAS
16.06.20 | 1. kolo | Eva Lys | Lisa Matviyenko | 7-5, 7-5 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0 | ||
Eva Lys | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Eva Lys | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40, A-40[BP] | ||
Eva Lys | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Eva Lys | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A | ||
Eva Lys | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Eva Lys | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Lys | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
Eva Lys | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Lisa Matviyenko | |
Eva Lys | 4-4 | |
4-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
5-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Eva Lys | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eva Lys vs. Lisa Matviyenko - Vzájomné zápasy
16.06.20 | 1. kolo | Eva Lys | Lisa Matviyenko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
06.11.19 | 1. kolo | Eva Lys | Lisa Matviyenko | 6-2, Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Eva Lys form & Lisa Matviyenko form
Eva Lys - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
27.07.23 štvrťfinále | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |