ZÁPAS
30.08.17 | 1. kolo | Eva Lys | Annelou Nab | 6-3, 6-4 | Schoonhoven | antuka |
ŠTATISTIKY
Eva Lys | Annelou Nab | |
1. podanie % | 42/62 (68%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/42 (64%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/20 (40%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 29/57 (51%) | 27/62 (44%) |
Vyhrané body celkom | 64/119 (54%) | 55/119 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
07.10.96, 27 rokov
07.10.96, 27 rokov
Eva Lys vs. Annelou Nab - Vzájomné zápasy
30.08.17 | 1. kolo | Eva Lys | Annelou Nab | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Schoonhoven | antuka |
Eva Lys form & Annelou Nab form
Eva Lys - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
27.07.23 štvrťfinále | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Annelou Nab - posledné zápasy
W15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Petra Maria Kerdikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Schippers | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Pfennig | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Liza Lebedzeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 5-7, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-0, Aneta Laboutkova - skreč | detail zápasu |