ZÁPAS
10.09.18 | 2. kolo kval. | Eva Cechakova | Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-4 | Frydek Mistek | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
19.09.00, 23 rokov
19.09.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Eva Cechakova vs. Nikola Breckova - Vzájomné zápasy
10.09.18 | 2. kolo kval. | Eva Cechakova | Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
Eva Cechakova form & Nikola Breckova form
Eva Cechakova - posledné zápasy
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Denisa Pospisilova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Petra Seresova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Tereza Koplova | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ana Sirovina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anna Vrbenska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Magdalena Zajda | 6-3, 6-74, 6-0 | detail zápasu |
Nikola Breckova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |