ZÁPAS
23.02.23 | 2. kolo | Eunhye Lee | Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Eunhye Lee | Ho Ching Wu | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 39/56 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/26 (81%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/56 (54%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkom | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 7 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ho Ching Wu | |
Eunhye Lee | 1-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eunhye Lee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eunhye Lee | 3-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Eunhye Lee | 4-3 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Eunhye Lee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eunhye Lee vs. Ho Ching Wu - Vzájomné zápasy
07.04.24 | 1. kolo kval. | Ho Ching Wu | Eunhye Lee | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | W50 Shenzhen | tvrdý |
23.02.23 | 2. kolo | Eunhye Lee | Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Eunhye Lee form & Ho Ching Wu form
Eunhye Lee - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Ho Ching Wu - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Qianhui Tang | 6-712, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detail zápasu |